Saygı 5. bölüm fragmanı yayımlandı

saygı

Blu TV’nin yeni dizisi “Saygı“, 4. bölümü ile platformdaki yerini almıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise Blu TV’nin remi YouTube kanalı üzerinden dizinin 5. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 2010 yılında çıkan ve oldukça sevilen Behzat Ç. dizisinin spin-off’u olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çok istek üzerine Blu TV için bir sezon Behzat Ç. dizisi çekilmişti. Dizinin finalinin ardından, dizideki anti kahraman Ercüment Çözer’e odaklanacak yeni dizinin çalışmalarına başlandı.

saygı

“Saygı” oyuncu kadrosu

“Saygı” dizisinde de eskiden olduğu gibi Ercüment Çözer’e, Nejat İşler hayat veriyor. Dizide Nejat İşler’e; en son “Biz Böyleyiz” filmi ile karşımıza çıkan ve “Vatanım Sensin”, “Hakan: Muhafız”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” gibi yapımlarda bulunmuş Boran Kuzum; yine “Vatanım Sensin” ve “Hakan: Muhafız” dizilerinde bulunmuş ve “Bir Litre Gözyaşı”, “Medcezir” gibi yapımlarda yer almış Miray Daner eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

“Saygı” 4. bölümünde neler oldu?

Savcı Halit katillerin yakalanması için bir büyük plan yapar. Helen ve Savaş’ın cinayet işlemeye devam edip etmeme konusunda farklı fikirleri oluşur.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
quentin tarantino

Quentin Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood kitabı yazacak

Sonraki
aşk 101
mm

Aşk 101 2. sezon çekimleri tamamlandı