timothée chalamet bones & all

Timothée Chalamet ve Taylor Russell, Bones & All’un başrolü olabilir

Call Me by Your Name filminin ve We Are Who We Are dizisinin yönetmeni Luca Guadagnino, Bones & All adlı yeni bir film izle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Call Me by Your Name serisinin 2. filmi üzerinde de çalışan Luca Guadagnino, bu sırada başka projeler ile de ilgileniyor.

Filmin başrolleri için Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran, Little Women ve The King gibi filmlerde yer alan, bir süre sonra da Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet düşünülüyor. Diğer başrol için ise Waves filminde ve Escape Room serisinde yer alan Taylor Russell düşünülüyor.

taylor russell bones and all

Bones & All hakkında tüm bildiklerimiz

Birçok kaynağa göre bu oyuncular ile görüşmeler sürdürülüyor. Eğer Timothée Chalamet rolü kabul ederse Luca Guadagnino ile bir kez daha çalışmış olacak. Filmin konusuna dair fazla ayrıntı bulunmamakta ancak film, iki kişi arasında dönen, korku tonunun hâkim olduğu bir aşk hikâyesi şeklinde tanımlanıyor. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da filmin ne zaman izleyiciye sunulacağı gibi ayrıntılar bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.