arıza

Arıza 27. bölüm ön izlemesi yayımlandı

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan Arıza dizisinin 27. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; Söz, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; Sevimli Tehlikeli, Hakan: Muhafız, Zemheri, Karagül yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

arıza

Arıza 26. bölümünde neler oldu?

Rukiye Hanım, Ali Rıza’dan olanların hesabını sorar. Gözyaşları içinde sitem eden acılı anne, Mert’in başına gelenlerden dolayı büyü bir üzüntü yaşıyordur. Kardeşini koruyamadığı için sarsılan Ali Rıza’nın ve annesinin hali herkesi derinden etkiler.

Dizinin geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.