Arıza 26. bölüm ön izlemesi yayımlandı

arıza

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan Arıza dizisinin 26. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; Söz, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; Sevimli Tehlikeli, Hakan: Muhafız, Zemheri, Karagül yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

arıza

Arıza 25. bölümünde neler oldu?

Zorlu rakibini yenen Ali Rıza, Selim’e ulaşarak Balaban’ın ailesi ve kendi babası hakkında yeni bilgiler öğrenir. Mithat, Balaban, Burak ve Murat’ın oluşturduğu ittifak ise yeni bir plan yaparak Haşmet ve Ali Rıza’yı dize getirmeyi hedefler. Haşmet’in Ali Rıza’ya kırgın olduğunu bilen İhtiyar, Haşmet’i karşısına alır ve büyük sırrını açıklar, “Ali Rıza benim oğlum” der.

Dizinin yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Kağıttan Hayatlar
mm

Kağıttan Hayatlar filmi yayımlandı

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 29. bölüm 2. fragmanı yayımlandı