venom: let there be carnagevenom: let there be carnage

Venom: Let There Be Carnage ertelendi

İlk filmi 2018 yılında vizyona giren ve başrolünde Tom Hardy‘nin bulunduğu Venom filminin devam halkası Venom: Let There Be Carnage filmi, şu an yurt dışında sinemalar açık olmasına rağmen tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden bir kez daha ertelendi.

venom: let there be carnage

Venom konusu

Hırslı bir muhabir olan Eddie Brock’un hikayesini konu alan Venom filmi, Gazeteci Brock’un sevgilisinin çalıştığı araştırma şirketinin patronunun peşine düşmesiyle başlıyor. Eddie araştırmaları sırasında sadece simbiyoz halinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir varlığın şirket tarafından ele geçirildiğini öğrenir. Bunun üzerine araştırmalarını daha da derileştiren Eddie, şirketin bu uzaylı varlığı insan deneklerle birleştirmeye çalıştığını keşfeder. Bu konuyu takıntı haline getiren Eddie, bir anda kendisini de bu deneklerden biri halinde buluverir ve  Venom organizmasının taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına almaya çalışan Venom ile uğraşan Eddie, bir yandan da araştırma şirketi sahibinin peşinden gönderdiği ve kendisini öldürmeye çalışan adamlardan kaçmaktadır.

venom: let there be carnage

Venom: Let There Be Carnage ne zaman çıkacak?

Yapılan son duyuru, filmin bu yılın yaz aylarına ertelendiğini öğrenmiştik. Ancak geçtiğimiz saatlerde bir açıklama daha yapıldı ve 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin 17 Eylül 2021 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacağı öğrenildi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.