images 2020 06 17T153611.172

Robert De Niro, Oscar Isaac ve Anne Hathaway; Armageddon Time’ın kadrosuna katıldı

Robert De Niro, Oscar Isaac, Donald Sutherland ve Anne Hathaway, James Gray’in yöneteceği dönem draması olan Armageddon Time’da daha önce duyurulan Cate Blanchett’e katılmaya hazırlanıyor.

James Gray’in yönetmen koltuğunda oturacağı filmin kadrosu şekillenmeye başladı. Robert De Niro, Anna Hathaway ve Oscar Isaac gibi başarılı isimler de Blanchett’e filmde eşlik edecek. Film, Ronald Reagan’ı başkan seçmeye hazır Amerika’nın arka planındaki dostluk ve sadakati keşfediyor.

svg%3E

Wild Bunch International, filmi bu yılki sanal Cannes pazarında alıcılara tanıtacak ve uluslararası haklarını temsil edecek. Filmin dağıtım haklarını ise CAA Media Finance üstleniyor.

Armageddon Time, Robert De Niro ve Anna Hathaway’in birlikte yer alacağı ilk yapım olmayacak. 2015 yılında vizyona giren The Intern filminde de rol almışlardı. De Niro’nun Scorsese filmi ‘Killers of the Flower Moon‘da Leonardo DiCaprio ile birlikte rol alacağı da açıklanmıştı.

svg%3E

The Last Thing He Wanted ile izleyici karşısına çıkan Anne Hathaway ise, komedi yapımı “The Witches” ile karşımıza çıkacak. Isaac’in hafta başında Ben Stiller’ın yönetmenliğini üstleneceği “London” filminde başrolde olacağı açıklanmıştı. Sutherland’i ise Ağustos’ta gösterime girecek gerilim filmi “The Burnt Orange Heresy”de izleyeceğiz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.