#yabancı

Robert De Niro, Oscar Isaac ve Anne Hathaway; Armageddon Time’ın kadrosuna katıldı

Robert De Niro, Oscar Isaac, Donald Sutherland ve Anne Hathaway, James Gray’in yöneteceği dönem draması olan Armageddon Time’da daha önce duyurulan Cate Blanchett’e katılmaya hazırlanıyor.

James Gray’in yönetmen koltuğunda oturacağı filmin kadrosu şekillenmeye başladı. Robert De Niro, Anna Hathaway ve Oscar Isaac gibi başarılı isimler de Blanchett’e filmde eşlik edecek. Film, Ronald Reagan’ı başkan seçmeye hazır Amerika’nın arka planındaki dostluk ve sadakati keşfediyor.

#yabancı

Wild Bunch International, filmi bu yılki sanal Cannes pazarında alıcılara tanıtacak ve uluslararası haklarını temsil edecek. Filmin dağıtım haklarını ise CAA Media Finance üstleniyor.

Armageddon Time, Robert De Niro ve Anna Hathaway’in birlikte yer alacağı ilk yapım olmayacak. 2015 yılında vizyona giren The Intern filminde de rol almışlardı. De Niro’nun Scorsese filmi ‘Killers of the Flower Moon‘da Leonardo DiCaprio ile birlikte rol alacağı da açıklanmıştı.

#yabancı

The Last Thing He Wanted ile izleyici karşısına çıkan Anne Hathaway ise, komedi yapımı “The Witches” ile karşımıza çıkacak. Isaac’in hafta başında Ben Stiller’ın yönetmenliğini üstleneceği “London” filminde başrolde olacağı açıklanmıştı. Sutherland’i ise Ağustos’ta gösterime girecek gerilim filmi “The Burnt Orange Heresy”de izleyeceğiz.

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayımlandı