american horror story

American Horror Story 10. sezonun adı belli oldu

İlk sezonu ile 2011 yılında izleyici ile buluşan dizinin son sezonu, 18 Eylül 2019 – 13 Kasım 2019 tarihleri arasında “American Horror Story: 1984” adı ile yayımlanmıştı. 9 sezondan oluşan dizi, 10. sezonuna hazırlanıyor. Bugün yapılan açıklama ile dizinin 10. sezonunun adının “Double Feature” olacağını öğrendik.

Şu sıralar adını Netflix için hazırladığı Ratched dizisi ve The Prom müzikali ile andığımız, dizinin yaratıcısı ve yönetmeni olan Ryan Murphy, geçtiğimiz aylarda dizinin son sezonundan ilk posteri paylaşmıştı. Dizinin 10. sezonu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

american horror story

American Horror Story 10. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Oyuncu kadrosunda Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock’un bulunacağı yeni sezon, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmişti.

Dizinin 2021 yılında prömiyer yapacağı bilinse de kesin bir tarih bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.