Tenet, HBO Max’e geliyor.

tenet

Yönetmenliğini Christopher Nolan‘ın yaptığı ve 2020’nin en çok ses getiren filmlerinden biri olan Tenet, 6 ay önce ilk kez izleyici ile buluşmuştu. Geçtiğimiz saatlerde HBO Max, resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladığı filmin fragmanı ile 1 Mayıs 2021 tarihinde filmde HBO Max’ten ulaşılabileceğini duyurdu.

Başrollerinde Robert Pattinson ve John David Washington’ın bulunduğu film, Travis Scott’ın film için yaptığı müzik ile daha da dikkat çekici bir hale gelmişti. Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda; Robert Pattinson ve John David Washington’ın yanı sıra Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia ve Michael Caine Clémence Poésy gibi isimler de bulunmakta.

tenet

Tenet konusu

Film,  dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor. Gerçek zamanın ötesinde bir yerde uluslararası bir casusluk görevini yerine getirmeye çalışan kahraman, dünyayı kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalır. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman, casusun alaca karanlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sadakatsiz

Sadakatsiz 23. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
american horror story

American Horror Story 10. sezonun adı belli oldu