Ratched 2. sezon ne zaman?

ratched

Netflix‘in psikolojik gerilim ve drama türündeki yeni dizisi “Ratched”, geçtiğimiz günlerde platformdaki yerini almıştı. Ünlü senarist Ryan Murphy ve Ian Brennan imzalı “Ratched” dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor ve bölümlerin uzunluğu 45 dakika ile 62 dakika arasında değişiyor.

Dizi, 1975 yapımı “One Flew Over Cuckoo’s Nest” filminin öncesinde yaşananları anlatıyor. İlk sezon finaline gelindiğinde henüz orijinal filmin geçtiği zamanın oldukça gerisindeydik. Dizinin yeni bir sezonu olacağı kesin bir şekilde biliniyor.

ratched

“Ratched” 2. sezon tarihi

Daha önce dizinin başrolü olan Sarah Paulson, sezon finali hakkında konuşmuştu. Son yaptığı açıklama ile de hem dizi hem de dizinin yaratıcısı Ryan Murphy hakkında konuştu:

“Kimse 2. sezon hakkında bir şey bilmiyor çünkü Ryan’ın yaptığı şeylerin sayısı çok fazla. Bunların ne zaman başlayacağını kim bilebilir ki?”

Yeni sezonun ne zaman izleyici ile buluşacağı tam olarak bilinmese de 2. sezonun elbet bir gün Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı kesin. Pandeminin etkisi ve Ryan Murpy’nin de Netflix ile yaptığı anlaşmanın büyüklüğü, yeni sezonun çıkış tarihini etkileyebilir. Bunlara rağmen 2. sezonun 2020 Eylül’de çıkması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
she hulk
mm

Tatiana Maslany, She-Hulk oynayacağı iddialarını yalanladı