daniel radcliffe the lost city of d

Daniel Radcliffe, The Lost City of D’ni kadrosuna katıldı

Harry Potter film serisi ile adını büyük kitlelere duyuran Daniel Radcliffe, The Lost City of D adlı yeni bir film ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu, Now You See Me 2 filminde olduğu gibi yine kötü bir karakter ile ekranlarda olacak.

Filmin oyuncu kadrosunda aynı zamanda; Bird Box, Ocean’s 8 gibi yapılarda bulunmuş Sandra Bullock ve Magic Mike, Step Up, 21 Jump Street gibi yapımlarda bulunmuş Channing Tatum yer alıyor. Adam Nee ve Aaron Nee kardeşler, Dana Fox tarafından yazılan senaryoyu yönetecek.

daniel radcliffe the lost city of d

The Lost City of D konusu

Ünlü oyuncu Daniel Radcliffe’in kadrosuna katıldığı film, münzevi bir romantik romancı (Sandra Bullock) ve kitap kapağı modelinin (Channing Tatum), bir kaçırılma girişiminin ters gitmesinin ardından yüksek riskli bir orman macerasına atıldığını konu alıyor.

Radcliffe’in rolü ile ilgili fazla bir açıklama yapılmamış olsa da hikayenin kötü karakteri olacağı için kaçırma girişimi ile bir ilgisinin olacağı düşünülüyor. Filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.