Amazon’un elindeki 5 cevher

images 1

Amazon Prime’ın elinde bulunan en iyi filmler listesinden 5 tanesi, bu akşam izlemek için bir film önerisi arıyorsanız her türden filmlerle oluşturulmuş aşağıdaki kısa listeyi sunuyorum size… Gelin birlikte buradan benim en çok gözüme çarpan 5 filme siz de göz gezdirin.

 Gelin birlikte buradan benim en çok gözüme çarpan 5 filme siz de göz gezdirin

A SIMPLE FAVOR

Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding’in başrollerinde yer aldığı bir romana dayanan Paul Feig tarafından yöneltmiş dram türünde bol entrikalı bir film. Keyifle izleyeceğinize emin olabilirsiniz.

Imdb: 6,8/10

Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding'in başrollerinde yer aldığı bir romana dayanan Paul Feig tarafından yöneltmiş dram türünde bol entrikalı bir film

MISSION: IMPOSSIBLE-FALLOUT

Tom Cruise, Henry Cavill, Rebecca Ferguson gibi isimlerin yer aldığı Christopher McQuarrie tarafından yazılan ve yönetilen film. Konuya fazla girmeme gerek yok diye düşünüyorum eğer seriyi hiç duymadıysanız bir mağara adresi almamız gerekebilir.

Imdb: 7,8/10

THE AVIATOR     

THE AVIATOR

Howard Hughes’in hayat hikayesini ele alan biyografik film John Logan tarafından yazılmış, Martin Scorsese ise yönetmen koltuğuna oturmuştur. Leonardo DiCaprio, Blanchett, Alec Baldwin ve birçok ismin oluşturduğu kadro hayran bırakıyor. Zamanında 11 dalda Oscar adaylığı alan bir filmdi…

Imdb: 7,5/10

 Zamanında 11 dalda Oscar adaylığı alan bir filmdi

A QUITE PLACE

Bryan Woods ve Scott Beck tarafından yazılan film birçoğumuzun favori gerilimi olmuştu. Emily Blunt ve John Krasinki filmin başrollerini paylaşmakta. Ayrıca John Krasinki yönetmenlik koltuğuna oturuyor.

7,5/10

 Ayrıca John Krasinki yönetmenlik koltuğuna oturuyor

ANNIHILATION

Jeff Vandermeer’in aynı isimli kitabından esinlenilerek çekilmiş film bilim kurgu-dram dalında oldukça başarılı ve adından söz ettirmişti. Natalie Portman, Tessa Thompson, Oscar Isaac gibi başarılı isimlerle oluşsa kadrosu da sizi izlemeye itecektir.

Imdb: 6,9/10

Total
0
Shares
Önceki
awe2

Anne With an E inceleme

Sonraki
VEhH9unYwUSb Q rtG90YEqwHnJZiYgmfsU0JzoRX58

Sense8’i etkileyici yapan 8 sebep