The Crown

The Crown 4. sezonu yayımlandı

Netflix’in, II. Elizabeth’in taht yıllarına odaklandığı The Crown dizisinin 4. sezonu, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizinin en az iki sezon daha çekileceğini biliyoruz. 5. ve 6. sezonlarda ise en son Tenet ile karşımıza çıkmış Elizabeth Debicki‘nin Prenses Diana’yı canlandıracağını biliyoruz. Yine 5. ve 6. sezonlarda; Elizabeth Debicki’ye, Dominic West eşlik edecek. Dominic West, Prens Charles’a hayat verecek. Dizinin önümüzdeki sezonları; kraliyet ailesini, 1990’ların sonuna ve 2000’lerin başına taşıyacak.

The Crown

The Crown konusu

2016 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu ediniyor. II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere, siyasi bir karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth’in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Dizide; siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

Dizinin 4. sezonu Netflix kütüphanesindeki yerini almışken 5. sezonun ne zaman geleceği ile ilgili ayrntılar hâlâ belirsizliğini koruyor.

Hâla izlemediyseniz dizinin 4. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.