Supernatural
Supernatural -- Image Number: SN_S15_FinalSeason_1080x1350.jpg -- Pictured (L-R): Alexander Calvert as Jack, Jared Padalecki as Sam, Misha Collins as Castiel and Jensen Ackles as Dean -- Photo: Brendan Meadows/The CW -- © 2020 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Supernatural final bölümü fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernaural, Amerika Birleşik Devletleri’nin en uzun dizisi unvanına sahip. Dizi bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor. Şimdi ise çok sevilen Supernatural dizisi, Eylül 2005’te başlayan hikayesine nokta koymaya hazırlanıyor.

Supernatural

Supernatural 15. sezon final bölümü fragmanı yayımlandı

Büyük bir heyecan ile izlenen dizinin final fragmanı, geçtiğimiz saatlerde izleyiciye sunuldu. Final bölümünden yayımlanan 80 dakikalık bölümden yayımlanan fragman, YouTube üzerinden izleyiciler ile paylaşıldı.

Dizinin final bölümünde Sam ve Dean Wincherster kardeşler, insanları kurtarmak ve bir şeyler avlamak için son yolculuklarına çıkacaklar.

19 Kasım Perşembe günü, saat 21.00’de yayımlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek dizinin, aynı zamanda “Supernatural: The Long Road Home” başlıklı retrospektifi de yine bu tarihlerde yayında olacağı duyuruldu.

Dizinin “Carry On” final bölümünden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.