After Life 3. sezon onayı aldı

69479

Ricky Gervais imzalı komedi-dram dizisi After Life 3.sezon onayı aldı. Netflix bünyesinde pek çok projeye imza atan Gervais, Netflix ile uzun süreli bir anlaşma imzaladı.

The Office dizisi ile meşhur olan İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais’in imzasını taşıyan After Life geçtiğimiz haftalarda 2. sezonu ile izleyicilerle sunuldu. Geçtiğimiz yıl yayımlanan ve geniş kitlelere ulaşan dizinin 2. sezonu da büyük bir ilgi ile karşılandı.

Çok sevdiği eşini kanser yüzünden ölmesi sonucu Tony, ağır bir depresyona girer. Artık hayatta  hiçbir amacı kalmamıştır. Çevresindeki insanlarla yalnızca içinden geldiği gibi davranmaya ve konuşmaya başlar. Ancak Tony’nin arkadaşları onu bu karanlık süreçten kurtarmak ve hayata tekrardan pozitif bakması için elinden geleni yapacaktır.

after life

After Life 3. sezon onayı aldı.

24 Nisan’da 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkan Netflix, yeni sezonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra Netflix’ten 3. sezon onayı aldı.

Geçtiğimiz yıldan bu yana Ricky Gervais Netflix platformu sayesinde izleyenler benzersiz bir kara komedi yapımı sunuyor. İlk iki sezonunda 6 bölümden oluşması tek seferde izleyebilme kolaylığını sağlamıştı. Dizinin birçok hayranı bu sezonun final sezonu olacağını düşünürken sanatçı 3. sezonun geleceği ile ilgili müjdeli haberi verdi.

Ancak bunu da eklemek gerekir ki After Life 3. sezonuyla son kez karşımıza çıkacak. Yani yeni sezonuyla ekranlara veda etmiş olacak. Aynı zamanda Netflix ile uzun süreli bir anlaşma imzalayan Gervais bundan sonra da Netflix ile ortaklığını sürdürecek ve benzer projelerle devam edecek.

Henüz 3. sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı belirsizliğini koruyor. Ancak ilk sezonun ardından kısa bir süre sonra 2. sezon hazırlıklarına başlayan Gervais’in yine hızlı bir şekilde yeni sezon hazırlıklarına başlaması bekleniyor.

Aşağıdan After Life 2.sezon incelemesine ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/after-life-inceleme/

 

Total
0
Shares
Önceki
images 2020 05 08T115524.668

Netflix yeni mini dizisi The Eddy yayımlandı

Sonraki
daredevil 3
mm

Daredevil 4. sezon ile geri dönecek mi?