After We Fell

After 3 ve 4’ün çekimleri tamamlandı

Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise kısa bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu.

Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki filmin daha çekileceği zaten biliniyordu. Bugün filmin resmi Instagram hesabından paylaştıkları bir gönderi ile After We Fell ve After Ever Happy adlı serinin devam filmlerinin çekimlerinin tamamlandığını duyurdular.

Paylaşılan videoda filmin başrol oyuncuları, hem set ekibine hem de filmin hayranlarına teşekkürlerini iletti.

after

After’ın devam filmleri ne zaman çıkacak?

Filmlerin post prodüksiyon çalışmaları göz önüne alındığında 3. film olan After We Fell’in 2021 yılının sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyor. Serinin 4. devam filmi After Ever Happy’nin ise muhtemelen 2022 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Anna Todd ise Before adlı 5. bir kitaba sahip. Before, Hero Fiennes’in canlandırdığı Hardin karakterinin perspektifinden anlatılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.