İşte Bu Benim Masalım
{"subsource":"done_button","uid":"23BF4F96-B264-4F1B-BFFA-A4FC865484CA_1609095904530","source":"other","origin":"gallery","source_sid":"23BF4F96-B264-4F1B-BFFA-A4FC865484CA_1609095904563"}

İşte Bu Benim Masalım dizisinden ilk poster yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de İşte Bu Benim Masalım isimli dizi oldu.

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset.” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca dizinin ilk poster izleyicilerin beğenisine sunuldu.

İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizi, sahne korkusu olan ve hayallerinin peşinden koşarak müzik dünyasına adım atmaya başlayan genç bir kızı mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Nevra Serezli, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Eren Emingil, Ege Gönülal ve daha birçok isim bulunuyor.

İşte Bu Benim Masalım ne zaman başlayacak?

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen yapım, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile İşte Bu Benim Masalım 1 Ocak’ta Exxen’de!” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.