Josephsine Langford ve Hero Fiennes, After hakkında konuştu

after we collided

Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise kısa bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu.

Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki film daha çekilecek. Serinin başrol oyuncuları, yaptıkları bir röportajda filmler ve rolleri hakkında konuştu.

after we collided

Josephine Langford, After serisindeki karakteri hakkında konuştu

Oyuncu, senaryoyu ve kitapların dengesini bir arada tutmak için ayrıca karakteri tam anlamıyla tanıyabilmek için kitapları okuduğunu şu sözlerle ifade etti:

“Başlamadan önce tüm kitapları okudum çünkü yolculuğu bilmek istemedim. Hikâyeyi bilmek istedim ve bu, senaryo ile aynı. Her şey sırasıyla çekilseydi ve önceden okumak zorunda olmasaydın o anda olabilirdim. Ancak film yapımının gerçeklikleri ile bu sadece pratikte ya da uygulamada değil. Bu yüzden önceden okudum.

1000-2000 sayfalık bir kişinin iç diyaloğuna sahip olduğunuzda, onun düşünme sürecini ve belirli durumlarda nasıl tepki verdiklerini gerçekten öğrenirsiniz. Tıpkı birinin beynine açılan bir pencere gibi. Gerçekten yardımcı oluyor.”

after we collided

Hero Fiennes ise Josephine Langford gibi düşünmüyor

Hero Fiennes, kitaplara karşı senaryo söz konusu olduğunda aynı yaklaşıma sahip değil. Hero ise şu ifadelerde bulundu:

“Evet, Jo’dan oldukça farklı bir sürecim var, özellikle de Tessa’nın bakış açısıyla yazılan ilk kitap göz önüne alındığında. Ne yazık ki senaryolar kitaplardaki her şeyi kapsayamadığı için onları okumama konusunda bilinçli bir karar verdim ve gerçekten kaynak materyalimi sadece senaryo haline getirdim. Ama Anna Todd her zaman bizimle. O, bizim kitaplara uymamız için her zaman yanımızda olan kural kitabı gibi.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Supernatural
mm

Jared Padalecki, favori Supernatural bölümünü açıkladı

Sonraki
Mucize Doktor

Mucize Doktor 35. bölüm 2. fragmanı yayımlandı