Adventure Time: Distant Lands ilk fragmanı yayımlandı

adventure time

Adventure Time macerası devam ediyor. HBO Max’te yayımlanacak olan Adventure Time: Distant Lands serisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Adventure Time nedir?

Adventure Time, Cartoon Network için Pendleton Ward tarafından yapılmış bir Amerikan çizgi dizisidir. 2010 yılında Cartoon Network kanalında yayım hayatına başlayan çizgi dizi 10 sezonun ardından 2018 yılında ekranlara veda etmişti. Dizi aynı zamanda 8 ayrı Emmy ödülüne sahiptir.

adventure time

Konusu nedir?

İzleyenleri hayran bırakan Adventure Time, maceracı bir çocuk olan insan Finn ve onun en iyi dostu ve üvey kardeşi olan istediği gibi boyunu ve şeklini değiştirme gibi sihirli güçlere sahip olan köpek Jake’i anlatır. Kıyamet sonrası dünyada kalan tek insan Finn ve köpek dostu Jake’dir. Serinin yaratıcısı Pendleton Ward Finn karakterini büyük derslerle atılgan küçük bir çocuk olarak, Jake’i Meatballs filmindeki Bill Murray’in karakter Tripper Harrison’dan esinlendiğini tanımlıyor. Finn ve Jack Ooo Ülkesinde yaşarlar ve maceraları boyunca dizinin diğer ana karakterleri ile etkileşim halindedirler. Prenses Ciklet, Buz Kralı, BMO, Vampir Kraliçesi Marceline bunlardan bazılarıdır.

adventure time

Adventure Time’ın, HBO Max’te yayımlanacak dört bölümlük Adventure Time: Distant Lands serisi ile geri döneceği duyurulmuştu. “BMO”, “Obsidian”, “Wizard City” ve “Together Again” isimli birer saatlik özel bölümlerden oluşacak yeni serinin ilk iki bölümü 2020’de üçüncü ve dördüncü bölümü ise 2021’de yayımlanacak. Yeni bölümler HBO Max’te yayımlanacak olsa da yaratıcı ekip tamamen aynı olacak.

Paylaşılan kısa tanıtımda Adventure Time kılıcından herkesi selamladığımız bir girişin ardından Finn ve Jack’in yumruklarının çarpışmasıyla açılıyor. İkiliyi yeniden izleyebileceğimizi düşünsek de yayımlanan ilk fragman Adventure Time’ın küçük robotu BMO’ya odaklanıyor. Belli ki küçük robotumuz uzayda macera dolu bir yolculuğa çıkmak için hazır.

Aşağıdaki linkten seriye ait ilk fragmanı izleyebilirsiniz:

Total
0
Shares
Önceki
Mad max
mm

Mad Max spin-off’u geliyor!

Sonraki
How Do You Live ?

Hayao Miyazaki’nin yeni filmi: How do You Live?