50M2

50M2 2. sezon ne zaman?

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, senarist Burak Aksak’ın ise Selçuk Aydemir’le birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu 50M2 dizisi, geçtiğimiz saat Netflix’te yayımlandı. Şimdiden ilgi ile karşılanan dizinin 2. sezon tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

50M2

50M2 2. sezonu ne zaman çıkacak?

50M2, henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. Dizinin 2. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak 2. sezon ile ilgili yeni gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

50M2 konusu

Dizi, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge‘nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur.

Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkanı sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.