Hükümsüz

Hükümsüz 5. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olan yerli dijital yayın platformu Exxen, içeriklerini izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise platformun sevilen ve büyük bir ilgi ile karşılanan yapımı Hükümsüz’ün 4. bölümü geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Dizinin 5. bölümünün ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar merak konusu.

Hükümsüz

Hükümsüz 5. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Ancak Hükümsüz’ün bölümleri, bu düzene uyularak yayımlanmıyor. Dizinin 5. bölümünün ne zaman yayımlanacağı henüz resmi olarak açıklanmış değil. Ancak Şubat ayının ilk haftası içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Hükümsüz konusu

Dizi, gerilim türünde gösteriliyor. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Gerçek hayat hikâyelerinin üzerinde durulacağı dizi, son dönemlerde artış gösteren kadın cinayetleri ile ilgili birçok konuya da değinecek.

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.