spider-man 3

Zendaya, Spider-Man 3’ün adı ile ilgili bir paylaşım yaptı

Başrolünde Tom Holland’ın bulunduğu, Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme var. Dizinin paralel evrenleri konu alması son zamanlarda konuşulan bir konu iken serinin 3. halkasının adının ne olacağı da merak konusu. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler, bugün bu konu ile ilgili resmi Instagram hesaplarından açıklama yaptı ve 3 farklı isim duyuruldu. Resmi ismin de önümüzdeki saatler içerisinde duyurulması bekleniyor.

Zendaya, Home Slice adı ile bir paylaşım yaptı ve filmden bazı görseller paylaştı.

spider-man 3

Spider-Man 3 hakkında bildiklerimiz

Marvel’ın geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor. Aynı zamana filmin Noel temalı olması da beklenenler arasında.

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Aynı zamanda eski Spider-Man filmlerinden karakterlerinin kadroya katılmış olması da paralel evrenlerin bulunacağı teorisini destekliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.