Zack Snyder’s Justice League sonuna bilinmeyen bir karakter eklendi

mm
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zack Snyder’s Justice League filmi, bir süre önce duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde ise HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak filmden gelen yeni görseller eşliğinde yeni bir duyuru da yapıldı.

Yapılan yeni açıklamaya göre Zack Snyder, Justice League’in sonuna daha kimsenin bilmediği ve herkesin aklını alacak yeni bir karakter eklemiş. Şu an için bu açıklama dışında hiçbir şey söylemeyen Zack Synder’in bu duyurusu seyircileri oldukça heyecanlandıran bir gelişme oldu.

justice league

Zack Snyder’s Justice League hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı.

20 yaşındaki kızının, filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’ın, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurmuştu.

Zack Snyder’s Justice League ne zaman çıkacak?

Warner Bros.’un Hbo Max’te yayımlayacağı yapımlardan biri olan filmin çıkış tarihi, geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Film, 18 Mart 2021 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Moon Knight
mm

Ethan Hawke, Moon Knight hakkında konuştu

Sonraki
aynen aynen
mm

Aynen Aynen 5. sezon 7. bölüm fragmanı yayımlandı