Moon Knight

Ethan Hawke, Moon Knight hakkında konuştu

Moon Knight ile ilgili ilk haberleri birkaç ay önce almıştık. Disney Plus üzerinden izleyici ile buluşacak bir dizinin çalışmalarına başlandığı duyurulmuştu. Karaktere can vermesi için de Keanu Reeves ile görüşüldüğü söylenmişti. Daha sonra Keanu Reeves’in kesin olmadığı ve Oscar Isaac‘in de başrol olduğunu ve kadroya Ethan Hawke‘in katıldığı gibi bilgiler öğrenmiştik. Bugün ise Ethan Hawke, neden dizinin kadrosuna katılmayı seçtiği hakkında konuştu.

Moon Knight

Ünlü oyuncu, konu hakkında şunları söyledi:

“Moon Knight’ın hikayesi diğerlerine göre daha az bilindiği için yaratıcı özgürlükten ötürü dizinin kadrosuna katıldım. Ayrıca Oscar Isaac beraber çalışması çok heyecan verici bir oyuncu.”

Moon Knight karakteri kimdir?

Karakter için birçok kez Marvel Sinematik Evreni’nin Batman’i yakıştırması yapılmıştır. Antik Mısır’ın, Ay ve intikam tanrısı olan Khonshu’nun avatarı olduğunu sanan Marc Spector, gece vakti insan sınırlarını zorlayan reflekslere, fiziksel güce, hıza ve dayanıklılığa kavuşur. Aynı zamanda eğer gökyüzünde dolunay bulunuyorsa karakterin güçleri üst sınırına ulaşır. Karakterin en büyük özelliklerinden biri de şizofreni hastalığından ötürü tahmin edilemez oluşudur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.