Aynen Aynen 5. sezon 7. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
aynen aynen

Orijinal BluTV içeriklerinden biri olan Aynen Aynen dizisinin 5. sezon 7. bölüm fragmanı fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu.

Dizinin başrollerinde; Şu an Sen Çal Kapımı dizisinin başrolü olan ve Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi, Bü Şehir Arkandan Gelecek, Yaşamayanlar gibi dizilerde yer alan Kerem Bürsin; yine Yaşamayanlar dizisine rol almış ve Kiraz Mevsimi, Yeni Hayat gibi dizilerde bulunmuş Nilperi Şahinkaya bulunuyor. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya gibi ünlü isimlerin bulunduğu dizi, ilk kez 2019 yılında izleyici karşısına çıktı. Dizinin ilk iki sezonunda Nilperi Şahinkaya’ya, Uraz Kaygılaroğlu eşlik etmişti. Kere Bürsin ise ondan sonraki 2 sezonda oynamıştı.

aynen aynen

Aynen Aynen konusu

Mini dizi, kadın ve erkek arasındaki ilişkiyi komik bir şekilde ele almaya çalışıyor. Dizi, hayal kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Nil yeni ev arkadaşı Deniz’le eğlence ve aşk dolu maceralarını anlatıyor. Nil ve Deniz’in birbirlerini tanımaya başladığı bu süreçte hem karşı tarafa kendilerini göstermek istedikleri hallerini hem de aslında kendi gerçek düşüncelerini görüp bu zıtlıklarını izliyoruz.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League sonuna bilinmeyen bir karakter eklendi

Sonraki
Sihirli Annem
mm

Sihirli Annem 9. bölüm fragmanı yayımlandı