Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League ne zaman çıkacak?

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını zaten biliyoruz. Duyurulduğu günden beri büyük bir merakla beklenen filmin ne zaman yayımlanacağı gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League filmi ne zaman yayımlanacak?

Filmin ne zaman çıkacağı merak ile beklenirken, geçtiğimiz saatlerde Warner Bros CEO’su Ann Sarnoff, filmin yayın tarihi ile ilgili bir açıklamada bulundu. Sarnoff, yaptığı açıklamada net bir tarih vermese de Zack Snyder’s Justice League’in birkaç ay içinde HBO Max arşivindeki yerini alacağını bildirdi. Ann Sarnoff’ın yaptığı bu yeni açıklama, aynı zamanda filmin çekimlerinin tamamlanmış olabileceğini ve artık çalışmaların sonuna doğru gelindiğini işaret ediyor.

Bir film için bile uzun olan 4 saatlik süresi ile Zack Snyder’s Justice League, 6 bölümlük bir mini dizi halinde HBO Max üzerinden izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.