Euphoria

Euphoria özel bölümü nereden izlenir?

Başrollerinde; Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk.

Bugün ise bu bölümlerden ilki olan Part 1: Rue, HBO Max kütüphanesindeki yerini aldı. Ancak HBO Max, ne yazık ki ülkemizde bulunmuyor. Dizinin özel bölümünün nereden izlenebileceği gibi detaylarise izleyiciler tarafından merak konusu.

Euphoria

Part 1: Rue nereden izlenir?

Part 1: Rue, geçtiğimiz saatlerde HBO Max arşivindeki yerini aldı. Ancak HBO Max’in ülkemizde bulunmaması özel bölümün nereden izlenebileceği konusunda soru işaretleri uyandırıyor. 57 dakikadan oluşan Euphoria özel bölümü Part 1: Rue, 5 Aralık Cumartesi günü beIN CONNECT üzerinden Türkçe altyazılı seçeneği ile yayımlanacak.

Euphoria özel bölümünün konusu

“Trouble Don’t Last Always” adını taşıyan yılbaşı özel bölümünde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine hayat veren Colman Domingo da yer alıyor. Sam Levinson tarafından yazıp yönetilen bölümde, ilk sezonun sonrasında geçecek ve Noel sırasında Rue’yu takip edecek.

Salgın döneminde gereken önlemler alınarak çekilen ikinci özel bölümün ne zaman ekrana geleceği ve nasıl bir konsepte sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak HBO’nun ikinci bölümün; başlığını, konusunu ve tarihini ileri bir tarihte açıklaması bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.