zac efron gold

Zac Efron, Gold filminin başrolü olacak

Kısa bir süre önce “Firstarter” uyarlamasında başrol olacağını öğrendiğimiz ünlü aktör Zac Efron, bir film projesi ile daha karşımıza çıkıyor. “Gold” adındaki hayatta kalma gerilimi türündeki filmde başrolü Zac Efron ile birlikte Anthony Hayes paylaşacak.

“The Square”, “Animal Kingdom”, “Cargo” gibi yapımlarda yer alan Anthony Hayes, Polly Smyth ile birlikte senaryoyu kaleme alacak. Aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da yine kendisi oturacak. John Schwarz ve Michael Schwarz, filmin prodüksiyonunu sağlayacak. “Three Man and A Baby” ve “Firestarter” gibi yapımlarla karşımıza çıkmaya hazırlanan Zac Efron’ın bu filmi, ne zaman izleyici ile buluşacak bilinmiyor. Ancak filmin çekimlerine, bu ay Avustralya’da başlanacak.

zac efron

“Gold” konusu

Film, şimdiye kadar bulunan en büyük altın külçeye rastlayan ve bir çölde seyahat eden iki yabancıya odaklanacak. Ödüllerini kazmak ve korumak için bir plan yaparlar. Bu plan, bir adamın gerekli ekipmanı korumak için geride kaldığı türdendir. Adam kalır ve kendi kaderine terk edilmiş olduğuna dair rahatsız edici bir şüpheyle savaşırken sert çöl unsurlarına, yırtıcı vahşi köpeklere ve gizemli davetsiz misafirlere katlanmak zorundadır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.