zac efron firestarter

Zac Efron, Firestarter uyarlamasında başrol olacak

Stephen King’in “Firestarter” romanından uyarlanacak olan bilim kurgu-gerilim filminde Zac Efron başrol olarak yer alacak. Roman daha önce, 1984’te ekrana uyarlanmıştı ve başrollerde Drew Barrymore, Martin Sheen ve George C. Scott bulunuyordu.

Yeni film; Universal Pictures, Blumhouse Productions ve Weed Road Productions tarafından temsil edilmekte. Filmin yönetmen koltuğunda Keith Thomas otururken filmin senaryosu Scott Teems tarafından kaleme alınıyor. Daha önce “Paranormal Activity” serisinde birlikte iş yapan Jason Blum ve Akiva Goldsman bu filmin de yapımcılığını üstlenecek.

zac efron firestarter

“Firestarter” konusu

Film, pirokinetik güçleri (Stephen King’in “Firestarter” romanı için uydurduğu bu kelime, zihin gücüyle ateş yaratabilme ya da ateşi uzaktan kontrol edebilme anlamına geliyor.) ve geleceği görme yeteneği olan genç bir kızı odağını alıyor. Bu genç kız, onun insanüstü becerilerini silah haline getirmeye çalışan gizli bir devlet kurumu tarafından kaçırılıyor.

Yakın zamanda “Three Man and A Baby” filmi ile karşımıza çıkacak olan Zac Efron’ın bu projesinin ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Menajerimi Ara
Menajerimi Ara 34. bölüm fragmanı yayımlandı