your honor

Your Honor 2. sezon olacak mı?

Birçok önemli dizi ve filmlerde yer almış ancak büyük çıkışı Breaking Bad ile yakalamış başarılı oyuncu Bryan Cranston’ın yeni dizisi Your Honor, geçtiğimi gün final bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 1. sezon finalinin ardından ise 2. sezonun gelip gelmeyeceği gibi detaylar merak konusu oldu.

Your Honor

Your Honor 2. sezon olacak mı?

Dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin yaratıcısı Peter Moffat, dizinin tek sezonluk bir şey olarak yazıldığını yineledi. Ama gösteri devam ederse 11. bölümün nasıl görüneceğini düşündüğünü de kabul etti. Bu da hayranları umutlandıran bir açıklama oldu.

Your Honor konusu

“Kvodo” adlı İsrail dizisinden uyarlanan “Your Honor”, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor. Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının ardından onu koruyabilmek için kendisini zor bir duruma sokar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.