Olivia Wilde, Florence Pugh ve Don’t Worry Darling hakkında konuştu

florence pugh dont worry darling

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmenlik yapan Olivia Wilde, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yapıyor Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Geçtiğimiz saatlerde çekimleri tamamlanan filmin yönetmeni Olivia Wilde ise kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile Florence Pugh ve filmdeki rolü hakkında konuştu.

Don’t Worry Darling, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

don't worry darling

Olivia Wilde, Florence Pugh hakkında konuştu

Wilde, Florence Pugh ile çalışmanın ne kadar iyi olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Florence Pugh gibi hem yetenekli hem de cesur bir oyuncu ile çalışmak her yönetmenin hayali. Her zaman senin için minnettar olacağım. Senin yönetmenin olmak benim için onurdu. Bu film için yaptığın şaşırtıcı çalışmayı tüm dünyanın görmesi için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum, endişelenme sevgilim!”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
aynen aynen

Aynen Aynen 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
your honor
mm

Your Honor 2. sezon olacak mı?