Yeşilçam 7. bölüm fragmanı yayımlandı

yeşilçam

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, Yeşilçam adlı yeni dizisi, geçtiğimiz hafta 5. bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Bu hafta da 6. bölümü ile izleyici karşısına çıkan dizinin yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Oyuncu kadrosunda; Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı gibi yapımlar ile tanınan Selin Şekerci ve Kötü Çocuk, İyi Oyun, Öğretmen gibi yapımlar ile bilinen Afra Saraçoğlu, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimlerin yer aldığı dizinin 2. sezon çekimlerine başlandı.

yeşilçam

Yeşilçam konusu

Yönetmen koltuğunda Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden biri Çağan Irmak’ın oturduğu dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Afra Saraçoğlu, sinema dünyasının kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 38. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 19. bölüm 2. fragmanı yayımlandı