shaman

Yeni Shaman King animesinden detaylar paylaşıldı

Shaman King animesi yeniden ekranlara geliyor

Geçtiğimiz aylarda ilk kez 2000 yılının başlarında doğan Shaman King efsanesinin yeniden çekileceği açıklanmıştı. Sevilen manga serisinin anime uyarlamasının en yeni versiyonu için geri sayımlar başladı. Geçtiğimiz dakikalarda bir fragman ve birçok yeni detay paylaşıldı.

svg%3E

Hiroyuki Takei’nin Shaman King’inin resmi web sitesi, serinin Nisan 2021’de yepyeni haliyle Japon TV ekranlarına geri döneceğini tekrar onayladı. Seslendirme kadrosunun bir kısmını ve hayranları heyecanlandıracak bir tanıtım görseli paylaştı.

Ses yönetmeni olarak ilk versiyonunda da görev almış olan Masafumi Mima yeniden ekibe katılırken seslendirme kadrosunda sadece Yoh Asakura’nın sesinin değiştirildiği ve baş karakteri seslendirmek için Yoko Hikasa’nın belirlendiği açıklandı.

Yayımlanan ana görsel:

svg%3E

Ekibin geri kalanı ise şu şekilde:

Yönetmen: Jouji Furuta

Dizi Bestecisi: Shoji Yonemura

Karakter Tasarımcısı: Satohiko Sano

Müzik: Yuki Hayashi

Ses Yönetmeni: Masafumi Mima

Müzik Prodüksiyonu: King Records

Animasyon Prodüksiyonu: Bridge

Nisan 2021’de gelecek yeni Shaman King için beklemede kalın. Yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, tüm yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.