stumptown

Stumptown 2. sezonu iptal edildi

25 Eylül 2019 tarihinde ilk kez izleyici ile buluşan “Stumptown” dizisi, mayıs ayında 2. sezon onayını almıştı. ABC’de yayımlanan dizi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden iptal edildi. ABC onayını geri çekti ve dizi, tek sezonla sınırlı kaldı.

Dizinin başrollerinde “How I Met Your Mother” dizisindeki Robin karakteri ile adını büyük kitlelere duyuran Cobie Smulders ve “New Girl” dizisinde boy göstermiş Jake Johnson bulunuyor.

Normalde dizi, açıklanan haziran programına göre yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkacaktı. Ancak pandemi yüzünden üretimin başlama sorunu, dizinin 2020-2021 sonbahar sezonuna yetişmesini imkansız hale getirdi. Sonuç olarak dizininin onay alan yeni sezonu iptal edildi.

stumptown

Stumptown konusu

Greg Rucka’nın aynı adlı romanından uyarlanan dizi, eski bir ordu çalışanı olan Dex Parios’un hikayelerini anlatıyor. Sorunlu bir geçmişe sahip olan Dex Parios ordu görevinin ardından doğup büyüdüğü şehre döner. Sabit bir iş bulmakta ve uyum sağlamakta zorlanan Dex, zamanını çevresindeki insanların problemlerini çözmeye çalışmakla geçirir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.