Yeni Hayat 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
Yeni Hayat

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu “Yeni Hayat” dizisinin 4. bölüm fragmanı yayımlandı. Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında karşımıza çıkmaya başlayan dizi, Başak Soysal ve Cem Özüduru tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

Karga Seven Pictures tarafından izleyiciye sunulan dizi, 4. bölümü ile 24 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak.

Dizi, Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlıyor. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için bu iş neredeyse çocuk oyuncağıdır. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesi ise her şeyin yeni bir boyut kazanmasına sebep olur.

yeni hayat

Yeni Hayat 4. bölümünde neler oldu?

Yasemin’in kaçırılmış olması herkesi harekete geçirir. Timur ne olursa olsun karısını kurtaracaktır. Gereken yardımı ve desteği Adem’den talep eder. Adem kaçırılmadaki tüm şüphelerine rağmen bu durumu Timur’un güvenini kazanıp yerini sağlamlaştırmak ve sonrasında da onun karanlık işlerini çözebileceği bir fırsat olarak görür. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin, ona hazırlanan kötü sondan habersiz yeni hayatına bir adım daha yaklaştığını düşünmektedir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Yakuza
mm

Yakuza filmi geliyor

Sonraki
henry cavill

Henry Cavill, Sherlock Holmes rolü hakkında konuştu