167f0e1216359cd18c87809e447bb2754c27c16b

Yeni ‘G.I. Joe filmi için çalışmalar başladı

G.I. Joe film serisi genişliyor!

Görünüşe göre G.I. Joe serisi genişlemeye devam ediyor. Paramount Pictures ve Hasbro’nun henüz ismi olmayan G.I. Joe filmi projesinin, dördüncü filminin senaryosunu yazması için Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse ile görüşülüyor.

Yeni 'G.I. Joe' Filmi İçin Çalışmalar Başladı - Haberler ...

Yeni proje, Henry Golding’in terörle mücadele grubunun başı olarak yer alacağı üçüncü film G.I. Joe: Snake Eyes ‘tan sonra gelecek. 23 Ekim’de vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Robert Schwentke oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Henry Golding, Úrsula Corberó ve Samara Weaving bulunuyor.

Oyuncak şirketi olan Hasbro’nun aksiyon figürlü oyuncak serisine dayalı film dizisi, Stephen Sommers’ın 2009 yılında çektiği G.I. Joe: The Rise Of The Cobra filmi ile vizyona girmişti. Devam serisi olarak çıkardıkları G.I. Joe: Misilleme filmi ile ise dünya çapındaki gişede 678 milyon dolar hasılat elde etti.

Gelecek filmin senaristleri Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse, daha önce Kristen Stewart’ın yer aldığı biyografi filmi olan ‘Seberg’ ve Armie Hammer ile Lily James’in oynadığı Netflix filmi Rebecca’yı yazdı. Aynı zamanda bu ikili birlikte Brian K. Vaughan’ın çizgi romanı “Ex Machina” temelli Legendary’nın “The Great Machine” üzerinde çalışıyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.