Bay Yanlış final fragmanı yayımlandı

mm
Bay Yanlış

Fox TV’nin yaz dizisi Bay Yanlış’ın final bölümüne dair ilk fragman yayımlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman‘ın bulunduğu ve romantik bir komediyi anlatan dizi 14. bölümü ile final yapacak. Dizi, son dönemde yaşadığı reytinglerdeki başarısızlığının ardından final kararı aldı

Gold Film imzalı dizi, Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel)’nin hikayesini anlatıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Bay Yanlış on Twitter: "Tesla umarız seni kıskanmayız! ? #BayYanlış ilk  bölümüyle yarın 20.00'de FOX'ta.… "

Bay Yanlış 13. bölümünde neler oldu?

Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar. Tolga’nın Ezgi’den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür, deliye döner. Hep birlikte karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi serbest kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırlar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Bu arada Ezgi, Cansu için sürpriz bir bekarlığa veda partisi hazırlamıştır. Cansu çok mutlu olur ve kızlar aralarında eğlenir. Emre de boş durmaz ve Levent için hazırladığı bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz kızların pek hoşuna gitmeyecektir.

Dizinin final bölümünden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Yasak Elma seyrederiz 5

Yasak Elma 79. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Cindirella
mm

Camila Cabello başrollü “Cindirella” filminin çekimleri tamamlandı