Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu

mm
Call Me By Your Name 2

Başrollerini Timothée Chalamet ile Armie Hammer‘ın paylaştığı ve büyük ses getiren romantik dram türündeki film Call Me By Your Name, kuşkusuz türünün en sevilen örneklerinden. İzleyiciler ile buluştuğu günden beri devam filminin gelip gelmeyeceği soruları gündemdeydi ve filmin uyarlandığı kitaba bir devam kitabının gelmesinin ardından 2. bir film geleceğini de öğrenmiştik. Bugün ise filmin başrollerinden Armie Hammer, konu hakkında konuştu.

Call Me By Your Name 2

Hammer, yeni filmi “Rebecca” ile ilgili yaptığı bir ropörtaj sırasında Call Me By Your Name devam filmi hakkındaki bir soruyu şu şekilde yanıtladı:

“Bence filmin nefes almak için alana ihtiyacı var. Demek istediğim, o kadar çok insan ilk film ile duygusal bir bağ kuruyor ki. Şimdi ikinci bir film yaparsak ne olursa olsun, kendimizi başarısızlığa hazırlamış olacağız gibi hissediyorum. Bize zaman verirseniz -tıpkı hikayede de olması gerektiği gibi- bize o zamanı verirseniz ben 40’larımdayken ve Timmy 23 yaşındayken geri dönebiliriz. O zaman tekrar yapabiliriz. “

Call Me By Your Name 2 konusu ne olacak?

İlk film, İtalya’nın küçük bir kasabasında ailesiyle yaşayan Elio ve profesör babasının yanına staja gelen Oliver arasında oluşan duygusal bağı anlatıyordu. İkinci filmin ise kötü bir ilişki içinde olan Oliver ve geride bıraktığı Elio’nun yıllar sonra karşı karşıya gelmesini konu alması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Chadwick Boseman
mm

Ma Rainey’s Black Bottom ilk fragmanı yayımlandı

Sonraki
yasak elma seyrederiz

Yasak Elma 82. bölüm fragmanı yayımlandı