taiso samurai nuovo anime originale mappa trailer data d uscita v3 462895

Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

MAPPA’nın yeni orijinal animesi olan jimnastik temalı Taiso Samurai geliyor. Zombie Land Saga yapım ekibinin yeni projesi Taiso Samurai’dan yeni fragman yayımlandı. Geçtiğimiz dakikalarda anime ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

Taiso Samurai konusu

2002’de geçen hikaye, Japon erkek jimnastik takımının en eski üyesi 29 yaşındaki sporcu Shotaro Aragaki’yi odağına alıyor. Yaşından dolayı artık eskisi gibi rekabet edemeyen Shotaro Aragaki’nin koçu Noriyuki Amakusa, onu emekli olmaya çağırır. Bunun yanında jimnastik sporuna bağlılığı, devam eden eğitimi ve kızı Rei’in ona desteği, onu başka bir yöne iter.

Fragmanla beraber paylaşılan yeni poster:

svg%3E

Zombie Land Saga bölüm yönetmeni Hisatoshi Shimizu, serinin yönetmenliğini üstlenirken Zombie Land Saga’nın bestecisi Shigeru Murakoshi ile karakter tasarımcısı Kasumi Fukagawa ve baş animasyon yönetmeni Fumihide Sai seri için birlikte çalışıyor. 

İyi bir ekip tarafından hazırlanan MAPPA stüdyonun merakla beklenen yeni animesinin 10 Ekim’de Japon televizyon kanallarında yayın hayatına başlaması planlanıyor.

Yeni yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, en yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.