yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 3. bölüm fragmanı yayımlandı

BluTV’nin yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar“, geçtiğimiz gün izleyici ile buluştu. Dün ikinci bölümü yayımlanan dizinin yeni bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşıldı.

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu ediniyor. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, “Yarına Tek Bilet“, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz; “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Tatlı Küçük Yalancılar” gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor.

Her hafta yeni bir bölümü yayımlanan dizinin 3. bölümü, 24 Eylül Perşembe günü BluTV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

BluTV on Twitter: "Dilan Çiçek Deniz & Burak Deniz?? Aşk iki beden arasında mıdır yoksa iki ruh arasında mı? Sorunun cevabı yeni BluTV özel yapımı Yarım Kalan Aşklar'da. #YarımKalanAşklar yakında sadece BluTV'de. @

Yarım Kalan Aşklar konusu

BluTV’nin kendi açıklamasına göre dizi şu konuyu ele alacak: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan, gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo, korkunç bir olayla son bulacaktır. Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.