The Place of No Words

The Place of No Words filminin fragmanı yayımlandı

Genelde korku türündeki filmler çeken ve son filmi Flesh and Blood ile karşımıza çıkan Mark Webber‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu film The Place Of No Words’ün fragmanı yayımlandı.

Prömiyerini 2019 yılında Tribeca Film Festivali’nde yapan ve 23 Ekim 2020 tarihinde VOD olarak sayılı sinemada gösterime sunulması planlanan The Place Of No Words filmi, gerçek ve fantastik dünya arasında gidip gelen bir çocuğun, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden babasıyla birlikte ölüm kavramını aşmaya çalışmasını anlatıyor.

The Place of No Words filminin oyuncu kadrosunda; Teresa Palmer, Bodhi Palmer, Eric Christian Olsen, Nicole Elizabeth, Anna Schafer, Sarah Wright, Phoebe Tonkin ve yönetmen Mark Webber gibi isimler bulunuyor.

svg%3E

The Place of No Words konusu

Film, üç yaşındaki bir çocuğun ölümcül bir hastalıkla savaşan babasına şu soruyu sorması ile başlıyor: “Öldüğümüzde nereye gidiyoruz?”. Babası ise sorunun cevabını, çocuğa farklı bir yol ile anlatmaya çalışıyor. Bu sebeple baba ve oğul, efsanevi yaratıkların olduğu fantastik dünyada bir yolculuğa çıkıyor.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.