wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 yayımlandı

Wonder Woman 1984 filmi çıktı. DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra şimdi ise Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile seyirci karşısına çıktı.

Wonder Woman 1984

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak Warner Bros., tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin sinema salonlarıyla aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını duyurdu. Wonder Woman devam filmi 2021 yılında yayımlanmayacak olsa da aynı şekilde izleyici ile buluştu. Türkiye’de ise 15 Ocak 2021 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Wonder Woman 1984 konusu

Filmin yönetmeni Patty Jenkins’in daha önceki açıklamalarına bakılırsa film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen, bağımsız bir hikâye anlatacak.

Hala izlemediyseniz filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.