Wonder Woman 1984 nereden izlenir?

mm
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 filmi çıktı. DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra şimdi ise Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile seyirci karşısına çıktı. Ancak HBO Max’in Türkiye’de olmayışı ve ülkemizde sinema salonlarının kapalı oluşu, filmin nereden izlenebileceği gibi konular hakkında soru işaretleri oluşturuyor.

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 Türkiye’de nereden izlenir?

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak geçtiğimiz hafta Warner Bros., tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile yeni bir açıklama yaptı. Açıklamada, 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerini sinema salonlarıyla aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını duyurdu.

Wonder Woman devam filmi, 2021 yılında yayımlanmayacak olsa da aynı şekilde izleyici ile buluştu. Ancak HBO Max Türkiye’de bulunmuyor ve ülkemizde sinema salonları ise şu an için kapalı durumda. Film, henüz Türkiye’de hizmet veren bir online platform tarafından satın alınmadı ancak ülkemizde 15 Ocak 2021 tarihinde sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor. Ayrıca bünyesinin büyük bir bölümünde HBO Max içeriklerini bulunduran beIN CONNECT’in filmi satın alarak Türkiye’deki izleyicilere sunabileceği de söylentiler arasında.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
wonder woman 1984
mm

Wonder Woman 1984 yayımlandı

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 18. bölüm 2. fragmanı yayımlandı