Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984, HBO Max’ten kaldırıldı

Wonder Woman 1984 filmi HBO Max kütüphanesinden kaldırıldı. DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra geçtiğimiz haftalarda ise Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile seyirci karşısına çıktı.

wonder woman 1984

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak Warner Bros., tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin sinema salonlarıyla aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını duyurdu. Wonder Woman devam filmi 2021 yılında yayımlanmayacak olsa da aynı şekilde izleyici ile buluştu.

Wonder Woman 1984, HBO Max’ten neden kaldırıldı?

Normal şartlarda filmin, 24 Ocak’a kadar satışa sunulacağı söylenmiş fakat filmin platformdan kaldırılacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmemişti. Wonder Woman 1984’ün bu süre zarfından sonra ücretli olarak kiralanması bekleniyordu. Ancak geçtiğimiz saatlerde HBO Max kullanıcıları, filmin platformdan silindiğini fark etti. Bu da bu yıl HBO Max’te yayımlanması planlanan bütün filmlerin, platformda yalnızca 31 gün geçireceği bilgisini doğrulamış oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.