what we do in the shadows

What We Do in the Shadows 3. sezon onayını aldı

FX, What We Do in the Shadows dizisinin 3. sezonuna onay verdi!

Jemaine Clement ve Taika Waititi’nin aynı adlı uzun metrajlı filmine dayanan “What We Do in the Shadows” dizisi FX platformunda yayımlanıyordu. Dizinin şu an 2 sezonu var ve 2. sezonu hala yayımlanmakta. 10 Haziran’da final verecek ikinci sezon hala tamamlanmamışken 3. sezon onayının alınmış olması haberi, hayranlarını sevindirdi.

ehat we do in the shadows

Bu korku-komedi dizisi, ev arkadaşı olan dört vampirin gündelik hayatına ve modern dünyada hayatta kalma maceralarına odaklanıyor.

Oyuncu kadrosunda ise Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillen gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Jemaine Clement kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda da filminde olduğu gibi Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi oturuyor.

FX Entertainment’in orijinal programlamadan sorumlu başkanı Nick Grad ise şu açıklamayı yaptı;

“Eleştirmenlerin ve izleyicilerin “Gölgeler”de yer almasından inanılmaz mutluyuz. Hafta içi ve hafta sonu, yapımcılar, yazarlar ve inanılmaz kadromuz TV’deki en komik ve en iyi komedi dizilerinden birini yapmaya devam ediyor.” 

Dizinin ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dizinin üçüncü sezonu ve daha fazlasıyla ilgili haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bir filme sahip olan dizinin filmiyle ilgili daha ayrıntılı bilgiye de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/what-we-do-in-the-shadows/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.