26987B8F 0FDE 4876 95E4 0934FCE1F241

Teen Wolf ekibi 5 Haziran’da bir araya geliyor

Teen Wolf oyuncuları 5 Haziran’da özel bir canlı yayın için bir araya gelecek

1985 yılında çekilmiş aynı adlı filmden esinlenilerek hayata geçirilen Teen Wolf dizisi 5 Haziran 2011’de yayımlanan ilk bölümünün ardından yıl dönümünde tam 9 yıl sonra tekrar bir araya gelecek.

teen wolf

Dizi Scott McCall etrafında dönmektedir. Scott, Beacon Hills Lisesi’nde lakros oynayan genç bir öğrencidir. Bir gece bir kurt adam tarafından ısırılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişir. En iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurt adam Derek’in yardımıyla bir kurt adam olduğunu keşfeder. Dizide Scott McCall karakterini canlandıra Tyler Posey bir video ile bize bu birleşmeyi duyurdu.

Haber ilk duyurulduğunda birçok hayran bunun bir özel bölüm olacağını düşündü ama dizinin yapımcısının ve çoğu oyuncunun katılacağı bir canlı yayın olduğu anlaşıldı. Dizinin oyuncularından Tyler Posey, Dylan O’Brien, Holland Roden, Dylan Sprayberry, Orny Adams, Linden Ashby, Ian Bohen, Charlie Carver, Max Carver, Arden Cho, Cody Christian, Shelley Henning, Melissa Ponzio ve Khylin Rhambo bu özel canlı yayında bulunacak.

Özellikle gençleri Koronavirüs ve sosyal mesafenin önemini hakkında bilgilendirmek ve Teen Wolf dizisiyle ilgili minik bir yolculuğa çıkmak için yapılan bu sanal birleşme MTV’nin #AloneTogether adlı lansmanı ile beraber sürdürülecek.

Başka bir özel yayın olan Friends ekibinin tekrar bir araya gelmesiyle ilgili yazıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/friends-ekibi-tekrar-bir-arada/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.