WandaVision 4. bölüm ne zaman?

wandavision

Marvel’ın en çok beklenen dizilerinden biri olan WandaVision, Disney Plus üzerinden izleyicilerin beğenisine geçtiğimiz haftalarda sunulmuştu. Bir süre önce 3. bölümü yayımlanan dizinin 4. bölümünün ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. WandaVision’un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

wandavision

4. bölüm ne zaman?

Epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı olan yapım, bu özelliği ile de dikkat çekmişti. Dizinin ilk iki bölümü aynı anda yayımlanmıştı ancak sonraki bölümleri, haftalık olarak yayımlanacak. 4. bölüm de 29 Ocak 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
raya adn the last dragon

Raya and the Last Dragon ne zaman çıkacak?

Sonraki
fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga 2. sezon olacak mı?