fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga 2. sezon olacak mı?

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlandığı günden beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga konusu

6 bölümlük dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga 2. sezon olacak mı?

Daha önce Chilling Adventuras of Sabrina dizisinde yer alan Abigail Cowen, dizide Bloom karakterine can veriyor. Stella karakterini Hannah van der Westhuysen, Aisha karakterini Precious Mustapha, Terra karakterini Eliot Salt, Musa karakterini Elisha Applebaum canlandırıyor. Dizi, bu zamana kadar fazla beğeni almamış olsa da büyük beklenti sayesinde oldukça büyük bir ilgi topladı. Netflix’in 2. bir sezon çekmesine olası gözüyle bakılıyor ancak hâlâ kesin bir açıklama bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.