WandaVision 3. bölüm ne zaman?

wandavision

Marvel’ın en çok beklenen dizilerinden biri olan WandaVision, Disney Plus üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Sadece ilk iki bölümü yayımlanan dizinin 3. bölümünün ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. WandaVision’un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

wandavision seyrederiz

3. bölüm ne zaman?

Epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı olan yapım, bu özelliği ile de dikkat çekmişti. Dizinin bundan sonraki bölümleri, haftalık olarak yayımlanacak. 3. bölüm de 22 Ocak 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
BluTV

Hiç dizisinin fragmanı yayımlandı

Sonraki
godzilla vs kong

Godzilla vs Kong çıkış tarihi erkene alındı