WandaVision 2. sezon olacak mı?

mm
WandaVision

Geçtiğimiz haftalarda ilk kez izleyici karşısına çıkmış ve şimdiden çoğu kişinin favori Marvel yapımları arasında yer alan WandaVision dizisi cuma günü 8. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı gibi detaylar ise seyirciler tarafından merak konusu.

wandavision

WandaVision 2. sezonu çıkacak mı?

Geçtiğimiz gün Marvel Studios’un önemli isimlerinden Kevin Feige bir açıklama yaptı. Feige, yaptığı açıklama ile şu anki Marvel dizilerinin bir kısmına 2. sezonun geleceğini duyurdu. Yani WandaVision dizisinin 2. sezonun olup olmayacağı kesin olmasa da hayranlar, 2. sezonu bekliyor.

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçen bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanıyor. Dizi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklann olan bir dizi oldu. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlattı. Dizinin, Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking filminden yeni poster yayımlandı

Sonraki
the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale 4. sezon fragmanı yayımlandı