Walker ne zaman çıkacak?

jared padalecki walker

“Supernatural” dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki’nin yeni dizisi “Walker”, “Supernatural” finalinin ardından izleyicilerle buluşacak. Dizinin ne zaman yayımlanacağı ise kısa bir süre öncesine kadar bilinmiyordu. CW’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladığı bir video ile dizinin çıkış tarihi duyuruldu. Dizi, 21 Ocak 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

walker

“Walker” oyuncu kadrosu

Dizide Jared Padalecki, Cordell Walker adlı dul bir adamı canlandıracak. Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Padalecki de Cordell’ın eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkacak. “The 100” dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Cordell’ın iş arkadaşı Micki’ye can verecek. Emily’nin kardeşi Liam ise “Pretty Little Liars” dizisi ile tanınan Keegen Allen tarafından canlandırılacak. Geçtiğimiz günlerde ise Alex Landi’nin kadroya dahil olduğunu öğrenmiştik. Alex Landi‘yi, Liam’ın nişanlısı ve Cordell’ın düşmanı olarak izleyeceğiz. Kale Brady Culley ve Violet Brinson da Cordell ve Emily’nin çocukları olacak.

lindsey morgan walker

“Walker” konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

Dizinin tarih duyurusunun yapıldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
call me by your name

Call Me by Your Name, Netflix’te yayımlandı

Sonraki
dwayne johnson

Dwayne Johnson, Red Notice setinden bir fotoğraf paylaştı